درباره ی ما
درباره ی ما

یکی از راه‌کارهایی که امروزه سیاست‌گذاران انرژی در دنیا از آن به‌عنوان ابزاری مؤثر و کارآمد در مدیریت انرژی بهره می‌برند، استفاده از تعداد زیادی مولد مقیاس کوچک در محل مصرف یا نزدیکی آن با کمترین میزان استفاده از شبکه انتقال و توزیع است. در کشور ما نیز وزرات نیرو و سازمان توانیر به‌عنوان متولیان اصلی صنعت برق سیاست‌های حمایتی ويژه‌ای به‌منظور توسعه مولدین تولید پراکنده برای سرمایه‌گذاران در این بخش در نظر گرفته‌اند. شرکت بهره وری انرژی دشت خاوران در راستای پیشرفت و خودکفایی ایران اسلامی در زمینه انرژی، طراحی و بهره برداری نیروگاه های های مقیاس کوچک را از سال 1388 در شهرک صنعتی توس، واقع در مشهد مقدس آغاز نموده است.

تاریخچه شرکت

شرکت بهره وری انرژی دشت خاوران با بهره جستن از مدیریت دانشگاهی و با تجربه، و پرسنل مجرب و متخصص، بر پایه دانش علمی و سال ها تجربه تخصصی در سیستم های تولید برق و حرارت به صورت همزمان (Combined Heat and Power) به ساخت و بهره برداری انواع سیستم های CHP از جمله گلخانه، خشک کن و تصفیه آب اقدام نموده است. هدف اصلی ما بهینه کردن مصرف انرژی و کاهش آلایندگی های زیست محیطی با فرایند های تولید همزمان می باشد.

ماموریت و چشم اندازها

دلایلی که میتوانید شرکت بهره وری انرژی دشت خاوران را انتخاب کنید: • سال ها تجربه درطراحی و ساخت انواع سیستم های CHP با به روزترین روش ها • ساخت تجهیزات مورد نیاز و تامین قطعات یدکی در کمترین زمان و به صورت مستقیم وبدون واسطه از اروپا • سرویس دهی گسترده در خصوص انواع تعمیرات و بهره برداری مولد های برق شامل توربین های گازی و مولد های رفتو برگشتی • آشنایی کامل با فرایند های احداث نیروگاه و رویه های مرتبط با اجرای پروژه طبق دستورالعمل ها، استاندارد ها و الزامات توانیر

‌ارزش‌های شرکت

ما می کوشیم ضمن توجه به اهداف خود در افق سال ۱۴۲۰ در هر شرایطی ارزش ها و اصول اخلاقی سازمان را به شرح زیر حفظ نماییم.

ارزش ‌گذاری به صداقت، درستکاری و امانت‌داری
تقویت خلاقیت و ارج نهادن به پیشنهادات سازنده برای داشتن شرکتی پیشرو
مسئولیت اجتماعی و پاسخگویی در قبال نیازهای داخلی و خارجی سازمان
جلب رضایت ذی‌نفعان با تاکید بر مشتری‌مداری
برند ها
کلیه حقوق متعلق به شرکت بهره وری انرژی خاوران می باشد